Bezpieczeństwo i Higiena naszych zabiegów Dlaczego możesz czuć się bezpiecznie w naszym gabinecie?

BEZPIECZEŃSTWO

W naszym gabinecie podologicznym konsekwentnie przestrzega się zasad higieny. Narzędzia, którymi pracujemy każdorazowo są myte i dezynfekowane w myjce ultradźwiękowej, pakietowane  i sterylizowane. Wszystkie materiały i akcesoria pomocnicze używane podczas zabiegu są jednorazowe. Higiena i sterylizacja oraz wysoko wykwalifikowana kadra dają gwarancję, że Państwa stopy znalazły się w dobrych rękach.

Wiedza i doświadczenie

Wykorzystujemy wiedzę i umiejętności podologiczne zdobyte w trakcie współpracy z niemieckimi podologami. Stale rozszerzamy naszą wiedzę poprzez szkolenia. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczeń firm specjalizujących się w produktach wytwarzanych na potrzeby podoligii.
Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, a wszystko po to, by zapewnić Państwu możliwość korzystania z wysoko specjalistycznych zabiegów. Dotrzymujemy kroku światowej podologii i bez wstydu możemy stwierdzić, że w Dermiss Państwa stopy są pod dobrą opieką.

Procedury zabiegowe

Zgodnie z tendencjami światowymi stosujemy tylko nieinwazyjne procedury zabiegowe. Profesjonalny sprzęt, narzędzia i kosmetyki wiodących producentów) pomagają nam w utrzymaniu powyższych standardów. Mamy również możliwość zaopatrzenia Państwa w odpowiednie kosmetyki do stóp, które będą stanowiły podstawę Państwa codziennej, domowej pielęgnacji stóp.

Wyposażenie gabinetu

Nasi specjaliści mają do dyspozycji wszelkie urządzenia, instrumenty i materiały zapewniające optymalne wykonanie zabiegu podologicznego.